marynarz3
Czego pragną kobiety, czyli najgorętszy męski striptiz i taniec erotyczny.
Maj 22, 2018
leczenie zaćmy
Leczenie transgraniczne zaćmy
Maj 22, 2018
marynarz

marynarz

Rozpalone zmysły i erotyka w najpiękniejszym wydaniu.Wieczór panieński Twojej najlepszej przyjaciółki zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz żadnego pomysłu? Myślałaś o czymś ekscytującym i wyjątkowym? Pragniesz, by ta noc pozostała w Waszej pamięci już na zawsze? Jest ktoś, kto sprawi, że bez względu na miejsce, zapomnisz o otaczającym Cię świecie i ponurej rzeczywistości. Ktoś, kto zabierze Cię do innego świata - ukrytych pragnień i marzeń. Ktoś, kto sprawi, że Twoje serce znacznie przyspieszy, a oddech stanie się płytszy. Tylko przy nim poczujesz prawdziwą adrenalinę i rozkoszną nutkę erotyzmu. Gwarantujemy, że nie będziesz w stanie oprzeć się szarmanckiemu zachowaniu i czułemu spojrzeniu Mateusza.

Tajemniczy Mateusz


Kim jest tajemniczy Mateusz? Otóż spieszymy, by zaspokoić Twoją gorącą ciekawość. Mateusz to młody, silny, wysportowany i pewny siebie mężczyzna. O takim facecie śnią wszystkie kobiety bez względu na wiek. Rozpala zmysły i pobudza wyobraźnię. Mateusz jest tancerzem erotycznym, striptizerem, czyli dokładnie tym, kogo potrzebujesz podczas wieczoru panieńskiego.
Od najmłodszych lat ten wyjątkowy mężczyzna interesował się tańcem i sportem, który przyniósł mu ogromne sukcesy. Praca trenera personalnego nauczyła go cierpliwości, wytrwałości oraz zaprowadziła Mateusza na sam szczyt. Niesamowita inteligencja, błyskotliwość, nienaganna sylwetka i pięknie wyrzeźbione ciało pomogły mu zdobyć wiele prestiżowych nagród. Dziś Mateusz współpracuje z najlepszymi, min. Douglas i Aquaspeed. Pozwala mu to rozwijać jego talent i wzbogacać doświadczenie. Jego aktorskie zdolności podziwiać możemy w teledyskach wielu gwiazd, a także podczas licznych eventów. Tak naprawdę, to czym Mateusz zajmuje się na co dzień, czyli taniec erotyczny i striptiz, to połączenie jego największych pasji: sportu, aktorstwa i oczywiście ukochanego tańca. Tańca, którym imponuje, zachwyca, intryguje i rozpala kobiece zmysły. Od jakiegoś czasu jest także członkiem grupy Niegrzeczni.net. Ci niepokorni, ale diabelsko przystojni panowie idealnie odgadują pragnienia płci przeciwnej i w 100% je spełniają.

Rozpalający taniec zmysłów


Taniec erotyczny to prawdziwa sztuka rozbudzającą wyobraźnię. Przeniesie Cię do świata fantazji i wielu niezapomnianych doznań, na które nie możesz lub nie chcesz pozwolić sobie na co dzień. Uwodzicielski i zmysłowy taniec sprawi, że pokonasz pewną barierę wstydu czy oporu. Uwolni wszystko to, co drzemie w każdej kobiecie bez względu na wiek. Dzięki takiemu doznaniu, jakim jest uczestnictwo w pokazie striptizu czy tańca erotycznego, staniesz się odważniejsza, a także pewniejsza siebie oraz swojej wartości. Będziesz śmielej mówiła o tym, czego pragniesz i na co zasługujesz. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Dlaczego Mateusz?


Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Czy subtelnemu dotykowi czułego, przystojnego i kipiącego seksem mężczyzny, będziesz w stanie się oprzeć? Absolutnie nie! Mateusz to profesjonalista pod każdym względem. Każda sekunda jego ekscytującego show jest przemyślana z największą precyzją. Dynamika jego pokazów doprowadza do prawdziwej ekstazy wpatrzone w niego kobiety. Kiedy Mateusz tańczy – skupia się tylko na Tobie, a wówczas możesz poczuć się jak księżniczka: wybrana, wyjątkowa i doceniana. Ten mężczyzna dokładnie wie, czego pragnie kobieta i ją tym obdarowuje. Stara się jednak zachować przy tym nutkę tajemniczości i niepewności. To jeszcze bardziej intryguje i podnieca kobiety. Gracja oraz elegancja, z jaką Mateusz pozbywa się kolejnych elementów garderoby, przyprawia o dreszcze i drżenie każdej części Twojego ciała. Podczas występu Mateusza nie mowa mowy o braku satysfakcji czy zadowolenia. Poczujesz się spełniona oraz dopieszczona emocjonalnie. Świat zaczyna wirować, Ty tracisz poczucie rzeczywistości i czasu. Erotyka zyskuje wówczas zupełnie inny wymiar. Przekonaj się sama.

Będzie, kim zechcesz


O kreatywności Mateusza już wspominaliśmy. W czym dokładnie się objawia? Chcąc zaspokoić oczekiwania wszystkich klientek, Mateusz stara się być bardzo elastyczny. Swoje wcielenie na konkretny wieczór zawsze dokładnie przemyśli i przeanalizuje, tak byś była w pełni usatysfakcjonowana. Jeśli pragniesz tego wieczora wizyty zabójczo przystojnego doktora – Mateusz przybędzie do Ciebie w kitlu lekarskim i wykona uzdrawiający serce oraz ciało taniec. Wolisz strażaka lub policjanta – nie ma problemu! A może potrzebujesz wyjątkowego doręczyciela kwiatów lub barmana serwującego pełne pożądania drinki? Powiedz tylko słowo, a Mateusz będzie, kim zapragniesz… i jedno jest pewne -przy nim nie będziesz się nudzić!

Zawsze dostępny


Mateusz bardzo dba o swoje klientki i w pierwszej kolejności troszczy się o to, by dotrzeć do każdej Pani, która chce w jego towarzystwie przeżyć niezapomniany wieczór. W związku z tym stara się podróżować po całej Polsce. Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, czy Gdańsk, to tylko niektóre miasta, gdzie możesz spotkać Mateusza. Kocha kameralne kluby, dyskoteki, hotele, a nawet eleganckie sale bankietowe. Wystąpi także w Twoim domu, jeśli tylko sobie tego życzysz. Zapewnia prywatność, dyskrecje i pełen pożądania profesjonalny występ.