Hola Hola, przygotujcie się bo wkrótce zaczynamy!
Wrzesień 21, 2017
marynarz3
Czego pragną kobiety, czyli najgorętszy męski striptiz i taniec erotyczny.
Maj 22, 2018
Słuchawki Iphone - triki!

Słuchawki Iphone - triki!

Ear Pods – wielki duch w niewielkim rozmiarze!
Słuchawki iphone-----

Słuchawki, szczególnie te dokanałowe, towarzyszą dużej części z nas każdego dnia. Wielbicieli spacerowania, pracy, czy relaksu przy muzyce, jest wielu. Jednak aby dźwięki dopływające do naszych uszu przynosiły przyjemność, słuchawki, z których korzystamy, muszą stanąć na wysokości zadania, a więc powinny: być wykonane z wytrzymałych materiałów, dawać czysty i głęboki dźwięk, a także być funkcjonalne. Jak te wymagania spełniają Ear Pods, czyli słuchawki od Apple?

[Specyfikacja techniczna]Wybór słuchawek dousznych to nie tak łatwe zadanie, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Trzeba bowiem zgrać ze sobą kilka elementów: ergonomiczny kształt, czystość i wierność dźwięku, a także łatwość obsługi (manewrowania głośnością czy zmianą ścieżki). Ear Pods wyglądem na pierwszy rzut oka nie różnią się wiele od innych, popularnych marek. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, od razu można zauważyć różnicę w budowie słuchawki – nie jest ona okrągła, ale dopasowana do geometrii ucha. Sprawia to, że słuchawki doskonale i stabilnie trzymają się w uchu, a dźwięk nie jest rozproszony. Kolejnym elementem, wyróżniającym słuchawki od Apple, jest wbudowany pilot, który pozwala nie tylko na regulację głośności i łatwe sterowanie muzyką czy wideo, ale także na wygodne odbieranie i zakańczanie połączeń. Obsługa odpowiednich przycisków jest intuicyjna, dzięki czemu podczas opadów deszczu czy śniegu, nie trzeba wyciągać telefonu z kieszeni czy torby. Warte zaznaczenia jest również to, że Ear Pods są odporne na wilgoć i pot – to doskonała wiadomość dla fanów słuchania muzyki podczas aktywności fizycznej. Słuchawki te mają również wbudowany mikrofon. Posiadają standardową wtyczkę 3,5 mm i są kompatybilne ze wszystkimi modelami iPoda, iPhone'a oraz iPada.

[Kilka trików dzięki Ear Pods]Słuchawki, choć małe i niepozornie wyglądające, dają wiele możliwości – 3 przyciski umożliwiają aż 15 kombinacji, dzięki którym korzystanie z iPhone'a, iPada czy iPoda będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Środkowy przycisk pozwala na kilka kombinacji – oto kilka z nich:

1. Jeśli chcemy posłuchać muzyki, wystarczy jednokrotne naciśnięcie środkowego przycisku. Taka komenda pozwoli na uruchomienie muzyki zarówno w aplikacji, ale także w innych programach streamingujących.
2. Dwukrotne przyciśnięcie tego przycisku przełącza na następną ścieżkę, a trzykrotne – odtworzy utwór od początku bądź pozwoli wrócić do poprzedniego pliku.
3. Dwukrotne przyciśnięcie guzika i przytrzymanie go sprawi, że aktualnie odtwarzany utwór przewinie się do przodu.
4. Trzykrotne przyciśnięcie środkowego guzika i przytrzymanie go spowoduje cofnięcie aktualnie odtwarzanej piosenki.
5. Środkowym guzikiem można również odebrać połączenie – wystarczy jednokrotne naciśnięcie go podczas połączenia przychodzącego. Tym samym przyciskiem rozłączamy także połączenie.

Nie chcesz lub nie możesz odebrać połączenia? Wystarczy środkowy przycisk przytrzymać przez około 2 sekundy. Odebranie innego połączenia podczas aktualnie trwającego jest możliwe jednokrotnym kliknięciem w środkowy przycisk. Podsumowując: Ear Pods są słuchawkami zdecydowanie wartymi uwagi, ze względu na jakość materiałów i dźwięku, a także łatwość obsługi.

-----Sprawdzaj więcej!